top of page
1c6e4a0b-3ba6-409c-9ebf-2ec1a9b6956a.jpeg
STAŇTE SE ČLENEM FONDU ESTEPONE APARTMENTS 

 

Stát se investorem Estepone Apartaments je krokem k otevření světa možností, který spojuje vášeň pro španělské nemovitosti s lukrativními investičními příležitostmi. Pro vstup do našeho privátního fondu apartmánových investic je nutné investovat minimální částku 1000 EUR. Tato iniciální investice Vám otevře dveře do našeho klubu a umožní vám začít těžit z výnosů a exkluzivních projektů, které nabízíme.

JAK SE STÁT VIP ZLATÝM INVESTOREM
 

Pro získání prestižního statusu V.I.P. Zlatého Investora je požadována investice od 100.000 EUR. Tento krok Vás posune do řad našich nejvýznamnějších členů, kteří mají přístup k nejlepším investičním příležitostem, vyšším výnosům a exkluzivním výhodám.
 

CO JE BÝT VIP ZLATÝM INVESTOREM
 

VIP zlatý investor v Estepone Apartaments získává nejen výjimečný status, ale i přístup k jedinečným investičním příležitostem a výhodám. Tento exkluzivní klub je určen pro ty, kteří chtějí své investice posunout na další úroveň, s garantovanými ročními výnosy 8,5% až 11% a dalšími benefity včetně ročního bonusu pro ubytování ve Španělsku.
 

EXKLUZÍVNÍ PRIVILEGIA VIP ZLATÝCH INVESTORŮ
 

Jako VIP zlatý investor se těšte na výjimečnou péči, luxusní pobyt v našich apartmánech a atraktivní výnosy 8,5–11%. Toto členství posouvá vaše investiční zážitky a výnosy na zcela novou úroveň exkluzivity a pohodlí.

 

29a0eee1-18ea-4421-a147-cd5384c909fb.jpeg
bottom of page