top of page
c7e9d0cb-aa2f-4c77-9f85-808873ea9c1d.jpeg
NENECHTE SI UJÍT NEJLEPŠÍ PROJEKTY V PORTFOLIU

 

Připojte se k nám a transformujte své investiční horizonty s přístupem k nejlepším investičním příležitostem na španělském nemovitostním trhu. Staňte se součástí naší exkluzívní elity a nechte své investice růst s našimi vybranými projekty. Zaregistrujte se teď a nezmeškejte unikátní nabídky určené jen pro naše členy.
 

MARINA GOLDEN BAY, Benalmádena
 

Marina Golden Bay, luxusní komplex apartmánů v Benalmádeně, se vynořuje jako maják elegance a moderního designu na pobřeží Costa del Sol. S architektonickým návrhem inspirovaným tvarem lodi, tento projekt nabízí 33 luxusních apartmánů s výhledem na azurové vody Středozemního moře. Zvlněná fasáda komplexu, připomínající mořské vlny, elegantně splynula s koncepcí otevřených teras, které umožňují obyvatelům vychutnávat si nejen nádherné výhledy, ale i příjemný mořský vánek. Vnitřní prostor každého apartmánu je navržen s důrazem na světlo, prostor a kvalitu, poskytující tak dokonalé bydlení pro ty, kdo hledají spojení moderního životního stylu s přírodní krásou a luxusem.
 

105 m2 / Cena investiční jednotky od 335.000 EUR

INVESTIČNÍ PERLA BENALMÁDENY
 

Investice do luxusního komplexu Marina Golden Bay v Benalmádeně přináší výnosy až 30%. S vysokým potenciálem zhodnocení, tyto apartmány představují atraktivní příležitost pro moudré investory.

29a0eee1-18ea-4421-a147-cd5384c909fb.jpeg
SALVIA - DEFINICE LUXUSNÍHO BYDLENÍ V SAN PEDRO
 

Projekt SALVIA, umístěný v srdci San Pedro, překračuje očekávání nejnáročnějších investorů a rezidentů, stanovujíc bydlení na zcela nové úrovni. Ve strategické lokalitě, obklopené všemi potřebnými službami - od supermarketů po exkluzivní tenisové kluby a golfová hřiště, spojuje SALVIA výjimečný design s bezkonkurenční funkčností. Byty s 2 až 4 ložnicemi, s rozlohou až 195 m² a terasami do 189 m², nabízejí nejen prostornost, ale i unikátní možnosti personalizace. Výhody jako moderní coworkingové prostory, nabíjecí stanice pro elektromobily, vyhřívaný krytý bazén a wellness centrum zdůrazňují jeho výjimečnost. SALVIA představuje špičku ve světě nemovitostí, ideální pro ty, kteří hledají luxus, pohodlí a strategickou polohu.
 

115 až 190 m2 / Cena investiční jednotky od 640.000 EUR

SALVIA - VÝNOSOVÁ PERLA S POTENCIÁLEM
 

SALVIA nabízí investorům výjimečnou příležitost s výnosem 32% a ročním zhodnocením 8,5 až 13% v závislosti na investované částce. Tento luxusní bytový projekt je špičkou na trhu a zárukou vynikající investice.

1c6e4a0b-3ba6-409c-9ebf-2ec1a9b6956a-525x328.jpeg
BREEZE GUADALMINA GOLF, MARBELLA: EXKLUZIVNÍ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST
 

Breeze představuje vzácnou investiční příležitost v prestižní oblasti Guadalmina Golf v Marbelle, nabízející 34 luxusních bytů a penthousů s 2 až 4 ložnicemi. Tento rezidenční projekt se pyšní výjimečným umístěním v srdci golfového ráje s přístupem k více než 70 golfovým hřištím a více než 300 slunečnými dny ročně. S krátkou jízdou do módního San Pedro de Alcántara a známého Puerto Banús, Breeze nabízí ideální kombinaci luxusního bydlení, kultury, volnočasových aktivit, obchodů a restaurací. Každý byt je navržen s důrazem na pohodlí, eleganci, s velkými okny, terasami a výhledem na golfové hřiště, čímž zaručuje kvalitu života na nejvyšší úrovni. Breeze, jako uzavřená komunita s trvalým dohledem a službami vrátného, je synonymem pro bezpečí a luxusní bydlení, činí z něj špičkovou investici v jedné z nejžádanějších lokalit Marbelly.
 

170 m2 / Cena investiční jednotky od 860.000 EUR

INVESTIČNÍ PERLA
S VÝNOSEM AŽ 28%

 

Projekt Breeze v Guadalmina Golf, Marbella, je investiční příležitost s výnosem až 28% a ročním zhodnocením až 13%. Nabízí luxusní bydlení s výhledem na golfové hřiště a prvotřídní zařízeními.
 

fc76edfb-a8cb-4d62-a200-0493de90405b-768x482.jpeg
bottom of page